Ad Soyad
Telefon

Alış Yeri

Alış Tarihi

Varış Yeri

TÜRK KARA YOLLARI


Değerli müşterilerimiz;

Türk Kara Yolları güvenli ve kaliteli ulaşım hizmetini 2007 yılında aile şirketi olarak  başlatarak, sektörde sürekli disiplin ve yenilik hedefi ile sektörün örnek firması haline geldi.

Türk Kara Yolları markasının tescil edilmesi ile en iyinin en iyisi olmanın haklı gururunu yaşayarak, bu zamana kadar tüm müşterilerimizden tam not almayı başardık. Garantili ulaşım hizmeti adını verdiğimiz tüm müşteri talepleri, mutlu müşteri hedefi ile başarının zirvelerine ulaştık. Adana ve çevre illerde ulaşım talebinde bulunan müşterilerimiz eşi ve benzeri olmayan hizmet ve hizmet araçlarımızla her zaman değerli oldukları kendilerine gösterildi.

Tüm müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajı ile sunmanın sonucu olarak müşteri sadakati sağladık. Müşterilerimiz farklı bir alternatif aramayarak her zaman bizimle birlikte seyahatlerini gerçekleştirdiler.

Seyahat acenteleri ve turizm taşımacılık firmaları gibi tedarik olarak vermiş olduğumuz araç ve hizmetlerin, karşı firmanın tüm taleplerini eksiksiz olarak yerine getirmemiz ise, tedarikçisi olduğumuz  firmaların en küçük bir olumsuzluk yaşamadan işlerinin tamamlanmasını sağlamanın güvencesini verdiğimizden dolayı çalışş olduğumuz tüm firmaların vazgeçilmezi olduk.

Geniş araç filomuz, teknolojik alt yapımız ve alanında uzman çalışanlarımız ile başarıdan başarıya yolumuzu sürdürmeye devam etmekteyiz.

Prensip ve kalite politikamızdan dolayı çalışmalarımız her zaman ilk önce insana verilen değer ve ticaretin ilk kuralı olan dürüstlük esasına göre hizmet vermekteyiz.

Sizleri de Türk Kara Yolları farkını yaşamaya davet ediyoruz.

Türk Kara Yolları olarak  aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Saygılarımızla.

TÜRK KARA YOLLARI