Ad Soyad
Telefon

Alış Yeri

Alış Tarihi

Varış Yeri

Bilgi Bankası


Size teklif edilen fiyat aracımızın tamamnını kapsamaktadır. Yani araç komple tarafınıza tahsis edilmiş olunuyor.
 
0 850 224 34 01 nolu çağrı merkezimiz, web sayfamızdan  rezervasyon yaptırabilirsiniz. Seyahate çıkmadan 14 saat öncesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için 72 saat önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. Acil rezervasyon taleplerinizi çağrı merkemize iletebilirsiniz.
 
Rezervasyon teyidiniz E-Mail ve SMS olarak size ulaştırılacaktır.
 
Adana Şakirpaşa havalimanı iç hatlar ya da dış hatlar çıkış kapısında bulunan TKY tabelalı “Transfer Sorumlumuza” ya da “Çağrı Merkezimize” ulaşmanız yeterli olacaktır.
 
Özel transferlerde aracınız alınış saatinize göre hazır olacaktır. Rötarlı uçuşlarda bir sonraki planlanan araç için müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.
 
Özel transferlerde aracımızda unuttuğunuz eşyanız, belirteceğiniz adrese kargo ile  gönderilecektir.
 
Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddelerin taşınması yasaktır. Araç cinsinin değiştirilebilmesi için, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir.
 
Sefer iptali durumunda; rezervasyonunuzun yanmaması için değişiklik-iptal gibi şartları, lütfen mesai saatleri içinde “Çağrı Merkezimize” bildiriniz. Rötar durumunda; 1 saati geçen rötarlı uçuşlarda, TKY'nin havaalanında araç bekletme zorunluluğu ortadan kalkar.
 
Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikayı geçecek gecikmelerde “Transfer Sorumlumuza” veya “Çağrı Merkezimize” haber vermeniz gerekmektedir.
 
Rezervasyonunuzu, transferin en geç 12 saat öncesine kadar, iptal – değişiklik yapabilirsiniz. Mücbir sebepler hariç, transfer kullanmadığı takdirde veya transfer başlangıcına 12 saat kala iptal ettirmek istenirse ücret iadesi yapılamaz.
 
Araç içerisinde evcil hayvan taşıması yasaktır. Sorumluluk yolcuya ait olmak kaydıyla, özel kafeslerinde bagaj bölümünde taşınabilir.
 
Evet. Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız lütfen sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon sırasında belirtiniz.
 
Talebiniz halinde belitmiş olduğunuz fatura adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır.
 
TKY'nin araçları zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.
 
A1, D1 ve D2 yetki belgeleri Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari amaçla otomobil, minibüs, otobüs gibi araçlarla yolcu taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Bu belgeler olmaksızın yolcu taşımacılığı yapılamaz.